Váš spolehlivý generální dodavatel staveb – stavební firma STYLBAU, s.r.o.

Pro stavebníky a stavební investory, kteří požadují profesionalitu, vysokou kvalitu a spolehlivost je generální dodavatel staveb - stavební firma STYLBAU, s.r.o. – právě tím partnerem, kterého hledají. Společnost STYLBAU, s.r.o. provádí generální dodávky novostaveb i rekonstrukcí staveb pozemního stavitelství. Stavíme bytové a rodinné domy, průmyslové haly, průmyslové stavby i stavby občanské vybavenosti.

Proč stavět právě se STYLBAU, s.r.o.:

Zde vám předkládáme několik důvodů, proč jsme přesvědčeni, že byste měli realizovat svoje stavební investiční záměry právě s námi:

  • Každá stavba je pod přímým dohledem jednoho z jednatelů společnosti.
  • Postará se o Vás profesionální a zkušený tým odborníků.
  • Disponujeme moderními stavebními technologiemi.
  • Poskytujeme komplexní servis od projektu až po kolaudaci.
  • Klademe velký důraz na osobní odpovědnost jednotlivých pracovníků firmy.

Kombinace našeho moderního technologického vybavení a zkušených profesionálních stavbyvedoucích je pro Vás již od roku 2001 zárukou dodávky komplexního servisu pro Vaše investiční záměry v oblasti pozemního stavitelství.

Rozsah našich služeb:

Ať jste investorem jakéhokoliv druhu stavby, obdržíte od nás komplexní dodávku počínaje prvotní konzultací s investorem stavby, zajištěním potřebné projektové dokumentace stavby a inženýrskými činnostmi pro zajištění stavebních povolení pro provedení stavby. V průběhu zajišťování uvedených činností Vám poskytne naše společnost kompletní cenový servis umožňující Vám – jako investorovi stavby - rozhodování o rozsahu a stupni vybavení stavby podle Vašich konkrétních potřeb a možností. Tím ovšem rozsah našich služeb pro Vás není zdaleka vyčerpán. Naše služby pro Vás nekončí řádným a včasným provedením stavby. V případě potřeby zajišťujeme v rámci inženýrské činnosti rovněž kolaudaci stavby a potřebný záruční a pozáruční servis. Poskytovat tento komplexní servis nám umožňují naše bohaté zkušenosti s dodávkami novostaveb a rekonstrukcí těchto staveb:

  • obytné stavby – bytové domy a rodinné domy
  • průmyslové stavby – výrobní a skladovací haly
  • stavby občanské vybavenosti – lékárny, obchody, inženýrské sítě, čerpací stanice PHM, apod.

Naši zákazníci

Mezi naše spojené zákazníky patří převážně privátní investoři,  jak individuální  (rodinné domy a bytové domy), tak developerské společnosti (rodinné domy, bytové domy, stavby občanské vybavenosti) a průmyslové a obchodní společnosti (průmyslové stavby, stavby občanské vybavenosti).

2010 © STYLBAU s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio.cz