Představení společnosti STYLBAU, s.r.o.

Společnost STYLBAU, s.r.o. Hradec Králové byla založena v roce 2001 na základech již sehraného kolektivu pracovníků s vysokou odborností, profesionalitou a zkušenostmi z provádění širokého spektra staveb.

Od počátku své činnosti se společnost STYLBAU, s.r.o. orientuje na generální dodávky staveb s poskytováním komplexního servisu souvisejících služeb pro stavební investory. Nabídka poskytovaných služeb začíná od prvotních konzultací s investorem a zajištění potřebné projektové dokumentace stavby a inženýrské činnosti pro zajištění potřebných povolení. V průběhu zajišťování uvedených činností poskytuje naše společnost kompletní cenový servis umožňující investorovi stavby rozhodování o rozsahu a stupni vybavení stavby podle jeho konkrétních potřeb a možností. Nabídka služeb pro investora nekončí řádným a včasným provedením stavby, protože v případě požadavku zajišťujeme v rámci inženýrské činnosti rovněž kolaudaci stavby a potřebný záruční a pozáruční servis.

Pro dodávku uvedených činností v potřebné kvalitě má společnost STYLBAU, s.r.o. silný vlastní potenciál k zajištění kvalitního řízení stavebních zakázek, sestávající z kolektivu zkušených stavbyvedoucích, pracovních čet zedníků, tesařů a stavebních dělníků disponujících potřebným vybavením. Koordinaci jednotlivých součástí stavebních dodávek a ocenění prací zajišťuje oddělení přípravy zakázek. Pro doplnění vlastních kapacit v širokém spektru poskytovaných služeb využíváme rovněž služeb renomovaných externích partnerů.

Kvalita provádění prací je prioritou ve všech činnostech a oblastech působení firmy s důrazem na osobní odpovědnost jednotlivých pracovníků firmy. Vnitřní kontrola kvality je řízena zavedeným a udržovaným systémem managementu jakosti odpovídající požadavkům ČSN EN ISO 9001:2001 a systémem environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005.

Vedení firmy tvoří jednatelé a současně jediní vlastníci firmy: Ing. Pavel Pohl a Ing. Pavel Šrůtek. Každá realizovaná stavební zakázka je prováděna pod přímým dohledem jednoho z jednatelů firmy a tím je garantována vysoká operativnost a odpovědnost vedení při řešení konkrétních kroků výstavby. Jeden z jednatelů společnosti se vždy účastní kontrolních dnů stavby a v případě potřeby je připraven neprodleně rozhodnout i v zásadních otázkách prováděné stavby.

Důraz na kvalitu práce a spokojenost zákazníka je mottem naší činnosti. V případě, že se rozhodnete pro spolupráci s naší společností STYLBAU, s.r.o., budeme se snažit přesvědčit o tom i Vás.

 

Ing. Pavel Pohl                                                                      Ing. Pavel Šrůtek
jednatel společnosti                                                            jednatel společnosti

2010 © STYLBAU s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio.cz