TRUCK RENT s.r.o. TRUTNOV

Zákazník: Truck Rent s.r.o.
Místo: Trutnov
Termín dokončení: 10/2014
Doba realizace: 13 měsíců
Cena: 19,5 mil. Kč

Novostavba skladové haly, která je řešena jako obdélný jednolodní prostor s mírnou sedlovou střechou od silnice skrytou vodorovnou atikou. Opláštění je provedeno z izolačních fasádních panelů (Kingspan) světle šedé barvy s jemným vodorovným členěním. Na průčelí odvráceném od silnice, je navázán otevřený přístřešek pro mytí služebních vozů.

Nižší zděný dvoupodlažní objekt administrativy s plochou střechou je k hale přisazen do tvaru L s náznakem spojovacího krčku. Hlavní JZ průčelí je v patře je doplněno lodžií, která překrývá hlavní vstup a přistiňuje kancelářské prostory na osluněné straně budovy. Fasáda přístavby administrativy bude opatřena kontaktním zateplovacím systémem s hladkou probarvenou omítkou ve světlém přírodním odstínu. Výplně fasádních otvorů jsou z hliníkových profilů v sytě šedém odstínu. Na zábradlí lodžie a meziokenní vložky je pro oživení vstupní JZ fasády použito barevné sklo (odstín zelené barvy). Stejné sklo je použito i na zábradlí lodžie orientované do dvora.

Objekt administrativy (tradiční technologie) je s objektem skladové haly (kovový obvodo-vý plášť) ve fasádách materiálově propojen předsazeným vodorovným dřevěným roštem.

2010 © STYLBAU s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio.cz